Biblioteka Miejska w Szczecinie

Miejska Biblioteka Publiczna w Szczecinie

Aktualnie znajdujesz się w dziale: Kontakt

Kontakt

Masz jakieś pytanie? Dzwoń, pisz, wysyłaj!

      Miejska Biblioteka Publiczna w Szczecinie
      ul. J. Hoene-Wrońskiego 1, 71-302 Szczecin
      tel. 91 487 21 64,   fax 91 486 19 09
 

 

Dział                                                

Imię i nazwisko

Numer  telefonu  

Adres e-mail              

DYREKTOR

Krzysztof Marcinowski

    91 48 721 64

biblioteka@mbp.szczecin.pl

ZASTĘPCA DYREKTORA

Wiktor Czuba

    91 48 721 64

biblioteka@mbp.szczecin.pl

KANCELARIA

Ewa Krukowska
Kierownik
 

    91 48 721 64

ekrukowska@mbp.szczecin.pl

DZIAŁ KADR I PŁAC

Aldona Jastrzębska
Kierownik
 

    91 48 989 92

ajastrzebska@mbp.szczecin.pl

DZIAŁ KSIĘGOWOŚCI

Dorota Ziółkowska
Główna księgowa

    91 48 989 93

dziolkowska@mbp.szczecin.pl

DZIAŁ TECHNICZNY

Stanisław Zalewski
Kierownik

    91 48 983 52

szalewski@mbp.szczecin.pl

DZIAŁ OBSŁUGI ADMINISTRACYJNEJ

Magdalena Prociak
Kierownik

    91 48 983 53

mprociak@mbp.szczecin.pl

DZIAŁ INFORMATYZACJI

Tomasz Bednarek
Kierownik

    91 48 983 55

tbednarek@mbp.szczecin.pl

DZIAŁ KONTROLI I WINDYKACJI

Beata Bednarek
Kierownik

    91 48 98 356

bbednarek@mbp.szczecin.pl

DZIAŁ OPRACOWANIA ZBIORÓW

Anna Góra
Kierownik

    91 43 18 177

agora@mbp.szczecin.pl

DZIAŁ GROMADZENIA ZBIORÓW

Michał Polasik
Kierownik

    91 48 983 50

mpolasik@mbp.szczecin.pl

DZIAŁ INSTRUKCYJNO-METODYCZNY 

 

Anita Czajkowicz -Lebiedziew
Kierownik

    91 48 983 51

aczajkowicz@mbp.szczecin.pl

DZIAŁ PROMOCJI

Anna Rutkowska
Kierownik

    91 43 156 99

arutkowska@mbp.szczecin.pl

RADCA PRAWNY

Sławomir Żakowski

    91 48 72 661

szakowski@mbp.szczecin.pl

INSPEKTOR DS. BHP

Danuta Bułatowicz

    91 48 77 922

bhp@mbp.szczecin.pl