Biblioteka Miejska w Szczecinie

Miejska Biblioteka Publiczna w Szczecinie

Aktualnie znajdujesz się w dziale: Filia nr 54 (ProMedia) » Spotkanie z Mariuszem Czubajem [Miganie Kultury]

Spotkanie z Mariuszem Czubajem [Miganie Kultury]

Spotkanie z Mariuszem Czubajem [Miganie Kultury]

5 listopada 2018 (poniedziałek) o godz. 18.00 zapraszamy na spotkanie z Mariuszem Czubajem, znanym autorem powieści kryminalnych. Spotkanie poprowadzi Małgorzata Stadnik. Całość będzie tłumaczona na język migowy przez Milenę Jakubowską.
Mariusz Czubaj (antropolog kultury, literaturoznawca, w swoich książkach łączy teorię z praktyką). Autor m.in. książek: „21:37” (2008), pierwsza z cyklu z profilerem Rudolfem Heinzem; „Róże cmentarne” (2009), „Aleja samobójców” (2008), napisana wspólnie z Markiem Krajewskim; "Martwe popołudnie" (2014), rozpoczynająca cykl powieściowy z ekspertem do spraw bezpieczeństwa i specjalistą od poszukiwań zaginionych, Marcinem Hłaską. Ponadto napisał: „Biodra Elvisa Presleya. Od paleoherosów do neofanów” (2006) i (razem z Wojciechem J. Bursztą) „Krwawa setka. 100 najważniejszych powieści kryminalnych” (2007). Autor był już gościem Miejskiej Biblioteki Publicznej w Szczecinie, w 2010 roku, podczas Herbatki z Wydawnictwem W.A.B.
http://www.mbp.szczecin.pl/dokument,70.html

Ponieważ wydarzenie należy do cyklu spotkań organizowanych w ramach projektu "Miganie Kultury", chętne osoby z niepełnosprawnościami słuchu będą mogły podczas spotkania skorzystać z pięciu zestawów fm, wzmacniających dźwięk. Część spotkań będzie tłumaczona symultanicznie za pomocą języka migowego przez Anitę Chodacką, a część przez Milenę Jakubowską.

Partnerzy wydarzenia: Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Słabo Słyszących im. Juliana Tuwima, Towarzystwo Pomocy Głuchoniewidomym Zachodniopomorska Jednostka Wojewódzka, Oddział Zachodniopomorski Polskiego Związku Głuchych w Szczecinie, Szczeciński Humanistyczny Uniwersytet Seniora w ramach Stowarzyszenia Absolwentów, Pracowników i Przyjaciół Wydziału Humanistycznego Uniwersytetu Szczecińskiego „Razem” w Szczecinie. 

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury w ramach projektu "Miganie Kultury".

Patroni medialni: Kurier Szczeciński, portal wSzczecinie, szczecinczyta.pl. 

Wstęp wolny!

 
- Akceptuję Regulamin MBP Szczecin
- Zostałem(am) poinformowany(a) o zasadach przetwarzania danych osobowych Pouczenie