Biblioteka Miejska w Szczecinie

Miejska Biblioteka Publiczna w Szczecinie

Aktualnie znajdujesz się w dziale: Witryna Kulturalna » INTEGRO - zapraszamy do testowania nowej wyszukiwarki

Witryna Kulturalna

INTEGRO - zapraszamy do testowania nowej wyszukiwarki

Zapraszamy do testowania nowej wyszukiwarki zbiorów w naszym katalogu. Aby z niej korzystać, nie trzeba się logować do systemu. Jednak tylko czytelnik zalogowany uzyskuje dostęp do opcji swojego konta bibliotecznego. Konto posiadają wszyscy czytelnicy, którzy zarejestrowali się w naszej bibliotece i otrzymali kartę biblioteczną. Do logowania nadal obowiązują login i hasło dostępu takie, jak do dotychczasowego katalogu.

O funkcjonalności INTEGRO najłatwiej przekonać się poświęcając kilka minut na przeczytanie instrukcji i przetestowanie jego możliwości, do czego gorąco zachęcamy!

INTEGRO spełnia standard dostępności sieci internetowych dla wszystkich, uwzględniając osoby z niepełnosprawnościami, które również zapraszamy do testowania i wyrażania swoich opinii. 

Dostęp do INTEGRO możliwy jest poprzez link w nagłówku „starego” katalogu po prawej stronie lub poprzez poniższy link:

WEJŚCIE DO INTEGRO.

Instrukcja korzystania z nowej wyszukiwarki znajduje się POD TYM LINKIEM

Opinie dotyczące użytkowania INTEGRO prosimy przesyłać wykorzystując mechanizm „Prześlij opinię” (zakładka na dole po prawej stronie ekranu multiwyszukiwarki). Pozwoli nam to na dostosowanie interfejsu do Państwa potrzeb oraz korektę ewentualnych błędów.

 
- Akceptuję Regulamin MBP Szczecin
- Zostałem(am) poinformowany(a) o zasadach przetwarzania danych osobowych Pouczenie