Biblioteka Miejska w Szczecinie

Miejska Biblioteka Publiczna w Szczecinie

Aktualnie znajdujesz się w dziale: Witryna Kulturalna » Słowem kobieta - spotkanie świąteczne

Witryna Kulturalna

Słowem kobieta - spotkanie świąteczne

Zapraszamy w czwartek19 grudnia 2019 o godz. 18.00 na niezwykłe spotkanie, „Świąteczne czytanie literatury kobiet”, podczas którego rozmówczynie z tegorocznych spotkań oraz aktorki i dziennikarki, przeczytają fragmenty ulubionych, bliskich im utworów. Porozmawiamy o postanowieniach noworocznych i planach na przyszły rok. Będzie mała niespodzianka dla stałych uczestniczek/uczestników cyklu oraz wzruszający akcent muzyczny. Gośćmi spotkania będą m.in. Danuta Jabłońską-Słowik, Katerina Zaviezhenets, Krystyna Maksymowicz i członkowie grupy Espero: Wiesia Buczulińska i Bogusław Krasnodębski. Do zobaczenia w ProMediach (al. Wojska Polskiego 2)!

Wstęp wolny.

Monika Lesner jest dziennikarką, koordynatorką projektów polsko-niemieckich, organizatorką Transgranicznego Festiwalu Kobiet, wiceprezeską Fundacji Strefa Dobrych Myśli.

„Słowem-kobieta” to cykl spotkań z wyjątkowymi kobietami mieszkającymi w obszarze Szczecin-pogranicze-Berlin. Każdego miesiąca mieszkanki Szczecina będą mogły uczestniczyć w rozmowach z artystkami, działaczkami, pisarkami oraz ekspertkami, które wzbogacą merytoryczny przekaz spotkania. To nowa formuła, która łączy spotkanie autorskie z panelem na określony temat. Równie ważna jest tu interakcja, do której zachęcamy gości. Klimat kameralnego spotkania będzie tłem do interpretacji dzieł kultury i rozważań na temat kobiecych doświadczeń we współczesnym świecie.
- Akceptuję Regulamin MBP Szczecin
- Zostałem(am) poinformowany(a) o zasadach przetwarzania danych osobowych Pouczenie