Biblioteka Miejska w Szczecinie

Miejska Biblioteka Publiczna w Szczecinie

Aktualnie znajdujesz się w dziale: Witryna Kulturalna » „Słowem – kobieta” w ProMediach

Witryna Kulturalna

„Słowem – kobieta” w ProMediach

24 października 2019 o godz. 18.00 w ProMediach (al. Wojska Polskiego 2) odbędzie się kolejne spotkanie z serii „Słowem – kobieta”. Gościem będzie Ewa Maria Slaska, pisarka mieszkające w Berlinie. Wydarzenie odbędzie się w ramach Dni Współpracy Polsko-Niemieckiej. Spotkanie poprowadzi Monika Lesner. Wstęp wolny.

Monika Lesner jest dziennikarką, koordynatorką projektów polsko-niemieckich, organizatorką Transgranicznego Festiwalu Kobiet, wiceprezeską Fundacji Strefa Dobrych Myśli.
„Słowem - kobieta” to cykl spotkań z wyjątkowymi kobietami mieszkającymi w obszarze Szczecin-pogranicze-Berlin. Każdego miesiąca mieszkanki Szczecina będą mogły uczestniczyć w rozmowach z artystkami, działaczkami, pisarkami oraz ekspertkami, które wzbogacą merytoryczny przekaz spotkania. To nowa formuła, która łączy spotkanie autorskie z panelem na określony temat. Równie ważna jest tu interakcja, do której zachęcamy gości. Klimat kameralnego spotkania będzie tłem do interpretacji dzieł kultury i rozważań na temat kobiecych doświadczeń we współczesnym świecie.

 


 
- Akceptuję Regulamin MBP Szczecin
- Zostałem(am) poinformowany(a) o zasadach przetwarzania danych osobowych Pouczenie