Biblioteka Miejska w Szczecinie

Miejska Biblioteka Publiczna w Szczecinie

Aktualnie znajdujesz się w dziale: Witryna Kulturalna » Grudniowe spotkanie Techklubu

Witryna Kulturalna

Grudniowe spotkanie Techklubu

Na ostatnie w tym roku spotkanie szczecińskiego Techklubu zapraszamy 19 grudnia 2018 (środa) o godz. 17.00 do ProMediów (al. Wojska Polskiego 2).

Grudzień to miesiąc świąteczny. Wszyscy myślą o karpiu i kolędach, a my chcemy raz na zawsze rozstrzygnąć spór co jest lepsze: e-maile czy Facebook? Co pozwala budować lepsze relacje? Co lepiej "sprzedaje"? Jakim kanałem zbliżamy się do naszej społeczności, a jakim możemy ją do siebie zrazić?

Dwójka prelegentów i dwa różne podejścia!

Agenda spotkania

16.40 - rejestracja, networking
17.00 - Krzysztof Burzyński "Jak tworzyć zaangażowaną społeczność na Facebooku"
17.45 - przerwa kawowa
18.05 - Marcin Puś
19.00 - dyskusja, pytania, zakończenie

BEZPŁATNA REJESTRACJA: https://crm.sektor3-0.pl/techklub/szczecin

Sieć TechKlubów to inicjatywa programu Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności pt. „Nowe Technologie Lokalnie”. Ich koordynatorem jest Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. W 16 miastach w Polsce na początku każdego miesiąca odbywają się cykliczne spotkania, które poruszają kwestie wykorzystania nowych technologii w trzecim sektorze. W spotkaniach biorą udział przedstawiciele organizacji pozarządowych, biznesu, nauki i administracji. 

W 16. miastach w Polsce odbywają się cykliczne spotkania, które poruszają kwestie wykorzystania nowych technologii w trzecim sektorze. W spotkaniach biorą udział przedstawiciele organizacji pozarządowych, biznesu, nauki i administracji. 

Sektor 3.0 to inicjatywa, dzięki której organizacje non profit wykorzystują najnowsze rozwiązania technologiczne w działaniach społecznie użytecznych. W rezultacie organizacje funkcjonują sprawniej, docierają do większej liczby ludzi, a ich doświadczenia związane z nowymi technologiami inspirują innych do efektywniejszego działania. Ich przedsięwzięcia to m.in. coroczna konferencja Sektor 3.0, TechKluby i tzw. Mobilni doradcy. 
- Akceptuję Regulamin MBP Szczecin
- Zostałem(am) poinformowany(a) o zasadach przetwarzania danych osobowych Pouczenie