Biblioteka Miejska w Szczecinie

Miejska Biblioteka Publiczna w Szczecinie

Aktualnie znajdujesz się w dziale: Witryna Biblioteki » EBSCO e-booki po angielsku

Witryna Biblioteki

EBSCO e-booki po angielsku

Zapraszamy do korzystania z nowego, wielkiego zbioru książek w języku angielskim EBSCO eBook Public Library Collection!


Baza e-booków EBSCO eBook Public Library Collection zawiera ponad 33 000 tytułów z beletrystyki dla młodzieży i dorosłych oraz z wszystkich dziedzin nauki na wielu poziomach wiedzy.

Użytkownicy mogą korzystać z platformy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, bez konieczności instalowania dodatkowej aplikacji.
Z każdej pozycji jednocześnie może korzystać nieograniczona liczba użytkowników. Czytelnicy mają możliwość zapisywania fragmentów książek do pliku PDF na stałe lub pobierania całych książek na określony okres czasu.
Z kolekcji można też korzystać na urządzeniach mobilnych (z systemem Android lub iOS) bez dodatkowych kosztów. Platforma posiada polski interfejs i wiele użytecznych funkcjonalności, jak np. możliwość eksportu danych do menadżerów cytowań/bibliografii w kilku formatach.

Dostęp do EBSCO eBook Public Library Collection z komputerów w naszych filiach nie wymaga logowania, natomiast aby skorzystać z tej oferty poza placówkami MBP (czyli np. w domu) należy pobrać w dowolnej filii login i hasło – zestaw taki ważny jest cały rok – po czym zalogować się TUTAJ

Polecamy też zapoznanie się z dwoma filmikami instruktażowymi:
1) wyszukiwanie książek elektronicznych na platformie EBSCOhost
2) zapisywanie książek elektronicznych na urządzenia mobilne

 




- Akceptuję Regulamin MBP Szczecin
- Zostałem(am) poinformowany(a) o zasadach przetwarzania danych osobowych Pouczenie