Biblioteka Miejska w Szczecinie

Miejska Biblioteka Publiczna w Szczecinie

Aktualnie znajdujesz się w dziale: Witryna Kulturalna » TechKluby zawitały do ProMediów!

Witryna Kulturalna

TechKluby zawitały do ProMediów!

Począwszy od listopada zapraszamy do ProMediów (al. Wojska Polskiego 2) na cykliczne spotkania szczecińskiego TechKlubu. Pierwsze spotkanie odbędzie się  15 listopada 2017 o godz. 17.00

Podczas spotkania zaplanowane są dwa wystąpienia:
"Miejska Biblioteka Publiczna w Szczecinie, a nowe technologie"

oraz

"Internetowy niezbędnik, czyli narzędzia, które przydadzą się w Twojej organizacji"

Piotr Szupiński – doradca w projekcie Google Internetowe Rewolucje. Poza projektem Business development & Product Manager, zajmuje się rozwojem e-biznesów oraz wspiera działania związane ze sferą marketingu online w Szczecińskiej agencji . Wielki pasjonat marketingu oraz inowacyjnych technologii.

 

Po wakacyjnej przerwie TechKluby Sektora 3.0 startują w 16 miastach w całej Polsce. Tym razem we współpracy z partnerem merytorycznym – projektem Google Internetowe Rewolucje. I to właśnie doradcy Internetowych Rewolucji podczas spotkań pomogą Wam przeanalizować obecność Waszych organizacji w sieci oraz podpowiedzą, w jaki sposób skutecznie docierać do odbiorców i jakich narzędzi do tego używać. Serdecznie zapraszamy!
Czego dowiecie się podczas TechKlubu?
Podczas TechKlubu odbędą się warsztaty, w trakcie których dowiecie się między innymi: jak poprawić widoczność organizacji w internecie, w jaki sposób zoptymalizować stronę pod kątem urządzeń mobilnych, czym jest Google Analytics, jak komunikować się w mediach społecznościowych, a także zdobędziecie wiedzę z wielu innych tematów związanych z produktami Google i budowaniem profesjonalnego wizerunku w Internecie. TechKlub to także znakomita okazja do nawiązania nowych znajomości.
Sieć TechKlubów to inicjatywa programu Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności pt. „Nowe Technologie Lokalnie”. Ich koordynatorem jest Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.
W 16 miastach w Polsce odbywają się cykliczne spotkania, które poruszają kwestie wykorzystania nowych technologii w trzecim sektorze. W spotkaniach biorą udział przedstawiciele organizacji pozarządowych, biznesu, nauki i administracji.
Sektor 3.0 to inicjatywa, dzięki której organizacje non profit wykorzystują najnowsze rozwiązania technologiczne w działaniach społecznie użytecznych. W rezultacie organizacje funkcjonują sprawniej, docierają do większej liczby ludzi, a ich doświadczenia związane z nowymi technologiami inspirują innych do efektywniejszego działania. Ich przedsięwzięcia to m. in. coroczna konferencja Sektor 3.0, Tech Kluby i tzw. Mobilni doradcy. 
- Akceptuję Regulamin MBP Szczecin
- Zostałem(am) poinformowany(a) o zasadach przetwarzania danych osobowych Pouczenie