Biblioteka Miejska w Szczecinie

Miejska Biblioteka Publiczna w Szczecinie

Aktualnie znajdujesz się w dziale: Witryna Kulturalna » Spotkanie z Elżbietą Chojnowską-Mettanandą

Witryna Kulturalna

Spotkanie z Elżbietą Chojnowską-Mettanandą

12 lipca 2017 o godz. 18.00 zapraszamy do ProMediów na spotkanie z Elżbietą Chojnowską-Mettanandą. 

Elżbieta Chojnowska-Mettananda specjalizuje się w medycynie chińskiej. Przez wiele lat pełniła funkcję prezesa Pomorskiego Towarzystwa Psychotronicznego. Podczas spotkania opowie o swoich pasjach i zainteresowaniach i wprowadzi w tajniki zagadnień TERAPII WEDŁUG DR. BACHA.

Angielski lekarz dr Edward Bach (1886-1936) był przekonany, że istnieje ścisły związek pomiędzy kondycją psychiczną a chorobami, których doświadczamy. Opracował system 38 esencji kwiatowych, które z powodzeniem można stosować nie tylko podczas procesu zdrowienia, wychodzenia z choroby, ale i profilaktycznie, na długo zanim emocjonalne problemy zamanifestują się w ciele w postaci somatycznych dolegliwości. Esencje przywracają spokój, harmonię, równowagę wewnętrzną. Szczególnie polecane w sytuacjach stresowych. Całkowicie naturalne, bezpieczne i skuteczne.

Spotkanie towarzyszy wystawie „Portrety RZECZYwiste”. Projekt współfinansowany ze środków pochodzących z budżetu Gminy Miasto Szczecin. Organizator: Stowarzyszenie Kontur.