Biblioteka Miejska w Szczecinie

Miejska Biblioteka Publiczna w Szczecinie

Aktualnie znajdujesz się w dziale: Witryna Kulturalna » Spotkanie z Markiem Stelarem i promocja jego najnowszej powieści kryminalnej

Witryna Kulturalna

Spotkanie z Markiem Stelarem i promocja jego najnowszej powieści kryminalnej

6 lipca 2017 o godz. 18.00 zapraszamy do ProMediów na rozmowę ze szczecińskim pisarzem Markiem Stelarem, którego nowy kryminał „Niepamięć” pojawił się właśnie na półkach księgarskich. Spotykamy się tuż po premierze książki, która będzie miała miejsce 5 lipca. Spotkanie poprowadzi Krzysztof Lichtblau. Wstęp wolny.

Marek Stelar, rocznik 1976, z wykształcenia architekt, z zawodu urzędnik, z pasji modelarz architektoniczny wspomagający kolegów po fachu. Miłośnik muzyki rockowej i elektronicznej, kryminału i szeroko pojętej grozy w wydaniu literackim i filmowym. Rozdarty wewnętrznie konfliktem między przygnębiającym uczuciem zaniku wiary w ludzkość a desperacką nadzieją na istnienie jednostek moralnie doskonałych. „Szczeciner” silnie związany z przygranicznym regionem północno-zachodniego skraju Polski, zwłaszcza Puszczy Wkrzańskiej, Zalewu Szczecińskiego i pobrzeża Bałtyku po obu stronach granicy. Debiutował w 2015 roku powieścią „Rykoszet”.

 
- Akceptuję Regulamin MBP Szczecin
- Zostałem(am) poinformowany(a) o zasadach przetwarzania danych osobowych Pouczenie