Biblioteka Miejska w Szczecinie

Miejska Biblioteka Publiczna w Szczecinie

Aktualnie znajdujesz się w dziale: Witryna Kulturalna » Spotkanie autorskie z Wiesławą Piećko, połączone z projekcją filmu

Witryna Kulturalna

Spotkanie autorskie z Wiesławą Piećko, połączone z projekcją filmu

5 lipca 2017 o godz. 18.00 zapraszamy do ProMediów na spotkanie autorskie z Wiesławą Piećko, połączone z projekcją filmu „Wandzia też…”

Wiesława Piećko, szczecinianka, mgr psychologii z dyplomem Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi. Odbyła staże zawodowe organizowane przez BBC, od 1993 pracowała w TVP Szczecin. 

Film „Wandzia też…” rozpoczyna się w przededniu sytuacji rozstrzygającej o życiu lub śmierci tytułowej bohaterki, która jakby mówiła: nie mam nic do stracenia, mogę być z wami szczera do bólu, zostawiam wam moje przeżycia i emocje w testamencie. Reżyserka w bardzo delikatny i poetycki sposób mierzy się z tematyką granicy pomiędzy życiem a śmiercią, bólem a szczęściem oraz miłością, jej siłą i nadzieją jaką daje.

Spotkanie towarzyszy wystawie „Portrety RZECZYwiste”. Projekt współfinansowany ze środków pochodzących z budżetu Gminy Miasto Szczecin. Organizator Stowarzyszenie Kontur.

 
- Akceptuję Regulamin MBP Szczecin
- Zostałem(am) poinformowany(a) o zasadach przetwarzania danych osobowych Pouczenie