Biblioteka Miejska w Szczecinie

Miejska Biblioteka Publiczna w Szczecinie

Aktualnie znajdujesz się w dziale: Witryna Kulturalna » Pisarze na kolaże - konkurs plastyczny - WYNIKI

Witryna Kulturalna

Pisarze na kolaże - konkurs plastyczny - WYNIKI

Mamy przyjemność ogłosić wyniki konkursu "Pisarze na kolaże":

I miejsce: Liliana Jaworowska "Halina Poświatowska"
II miejsce: Maria Pender "Adam Mickiewicz"
III miejsce: Zuzanna Cieślik "Astrid Lindgren"

wyróżnienia:

Zuzanna Gregorczyk "Frances H. Burnett"
Agnieszka Forysiak "Agatha Christie"
Dawid Litwicki i Janina Pająk "Jan Brzechwa"

GRATULUJEMY!

Nagrody można odebrać osobiście w ProMediach do końca kwietnia.

Pisarze odgrywają w naszym życiu ważną rolę. To dzięki nim, za sprawą ich książek, przeżywamy chwile wesołe i te bardziej poważne. By uczcić ich niebagatelne znaczenie, 3 marca po raz kolejny obchodzimy Międzynarodowy Dzień Pisarzy, który ustanowiony został w 1984 r.

Z tej okazji Miejska Biblioteka Publiczna w Szczecinie ogłasza konkurs plastyczny na wykonanie kolażu poświęconego autorowi, który nas zainspirował swoją twórczością lub biografią. Konkurs adresowany jest do wszystkich naszych Czytelników. Kolaże, maksymalnie w formacie A3, stworzone muszą być manualnie, bez wykorzystania technologii cyfrowych.

Prace konkursowe należy składać do 31 marca 2017 w ProMediach (al. Wojska Polskiego 2) w godzinach pracy biblioteki (od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-20.00 i soboty 9.00-17.00). Wyniki konkursu ogłosimy 10 kwietnia. Zwycięskie i wyróżnione prace nagrodzimy książkami oraz biletami do kina Helios. Kto wie, może pośród nich znajdą się książki pisarzy, którzy staną się nowymi inspiracjami?

Prace należy podpisać, podając imię i nazwisko uczestnika, e-mail oraz telefon, a w przypadku osób niepełnoletnich – także dane opiekuna oraz załączyć do nich oświadczenie (zał. nr 1 do Regulaminu). Regulamin konkursu dostępny jest pod tym linkiem.

Partnerem konkursu jest Kino Helios.


Załącznik :

Regulamin konkursu