Biblioteka Miejska w Szczecinie

Miejska Biblioteka Publiczna w Szczecinie

Aktualnie znajdujesz się w dziale: Witryna Kulturalna » Szczecińskie klimaty

Witryna Kulturalna

Szczecińskie klimaty

Zapraszamy 25 marca 2015 (środa), o godz. 17.00, na „Impresje Poetyckie w Obrazach Zawite” czyli zorganizowaną wspólnie z Zachodniopomorskim Stowarzyszeniem Twórców Kultury wystawę obrazów oraz prezentację poezji Gabriela Leśniewskiego.
Stowarzyszenie, powstałe w 2006 roku, skupia około pięćdziesięciu członków. Celem jego działania jest praca na rzecz twórców i upowszechnianie szeroko pojętej kultury, a także reprezentowanie twórczych interesów członków stowarzyszenia na zewnątrz. Stowarzyszenie skupia osoby malujące obrazy, piszące wiersze, zajmujące się fotografią i filmowaniem.
Od czasu powstania, pod patronatem Stowarzyszenia, zorganizowano 30 wystaw zbiorowych, ponad 60 wystaw  indywidualnych, a także wiele warsztatów i plenerów.
Wystawa „Szczecińskie Klimaty” nie jest pierwszą wystawą Stowarzyszenia odwołującą się do piękna i klimatyczności naszego miasta. Pierwsza odbyła się w październiku 2013, w Szczecińskim Inkubatorze Kultury, następna miała miejsce w styczniu 2014, w Północnej Izbie Gospodarczej, a ostatnia  w CUMa, w lutym tego roku.
Obecna wystawa jest bogatsza o album prac członków stowarzyszenia wydany w formie e-booka , który każdy kto odwiedzi ProMedia będzie mógł pobrać na miejscu na swój nośnik. Na monitorach będą prezentowane obrazy, zdjęcia i grafiki które nie znalazły się na wcześniejszych prezentacjach. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych 25 marca 2015, o godz.17.00, do ProMedia, al. Wojska Polskiego 2.


Załącznik :

Szczecińskie Klimaty - do pobrania- Akceptuję Regulamin MBP Szczecin
- Zostałem(am) poinformowany(a) o zasadach przetwarzania danych osobowych Pouczenie