Biblioteka Miejska w Szczecinie

Miejska Biblioteka Publiczna w Szczecinie

Aktualnie znajdujesz się w dziale: Mediateka » Legalis

Legalis

Legalis

Czyli prawo dla naszych Czytelników. We wszystkich filiach bibliotecznych Miejskiej Biblioteki Publicznej w Szczecinie Czytelnicy mogą skorzystać z systemu informacji prawnej Legalis. Dostęp do strony internetowej Legalis jest bezpłatny, należy jedynie uzyskać od bibliotekarza login i hasło.

Uwaga! Dostęp możliwy jest tylko i wyłącznie poprzez komputery Biblioteki. 

Co to jest Legalis?
Jest to elektroniczny systemem informacji stworzony i ciągle rozwijany przez zespół specjalistów Wydawnictwa C.H. Beck.

Strona Legalis – aktualizowana codziennie w wersji online – oferuje użytkownikom nieograniczony dostęp do wielu unikalnych treści z dziedziny prawa. Wszystkie, najbardziej cenione na rynku komentarze oraz monografie i czasopisma Wydawnictwa C.H. Beck zgromadzone są w 19 modułach komentarzowych. 

W Bazie Legalis Czytelnicy znajdą komplet ujednoliconych aktów prawnych od 1918 r., a także ogromną bazę orzecznictwa, w tym niepublikowane orzecznictwo Sądu Najwyższego oraz największy zbiór wzorów pism i formularzy.

Poruszanie się po programie jest intuicyjne i proste. Czytelny układ treści, w podziale na Bazę oraz moduły komentarzowe i specjalistyczne zapewnia szybkość, pewność i komfort pracy, a zaawansowana technologicznie, inteligentna wyszukiwarka umożliwia szybki przegląd dokumentów dla zadanego kryterium.

Zapraszamy na stronę: http://www.legalis.pl
- Akceptuję Regulamin MBP Szczecin
- Zostałem(am) poinformowany(a) o zasadach przetwarzania danych osobowych Pouczenie