Biblioteka Miejska w Szczecinie

Miejska Biblioteka Publiczna w Szczecinie

Aktualnie znajdujesz się w dziale: Witryna Kulturalna » Zaczytani mali SŁOWianie ODWOŁANE

Witryna Kulturalna

Zaczytani mali SŁOWianie ODWOŁANE

Spotkanie odwołane!

Zapraszamy do filii bibliotecznej nr 4 (ul. Barnima 25) w sobotę, 14 marca 2020, o godz. 12.00 na Spotkanie Organizacyjne Klubu Zaczytani Słowianie - dla rodziców z dziećmi.

Klub ma na celu zrzeszenie wokół książek ukraińskich rodzin przebywających w Szczecinie, stworzenie dla nich miejsca do wspólnych spotkań i dyskusji, ale też integracji czytających Polaków z czytającymi Ukraińcami. Chcemy umożliwić dzieciom ukraińskim poznawanie literatury polskiej oraz zaprosić Polaków do poznawania literatury i kultury ukraińskiej. Naszymi działaniami chcemy objąć zarówno dorosłych, jak i dzieci. Wspólnie chcemy stworzyć w bibliotece miejsce do spotkań i dyskusji. Poznajmy literaturę i kulturę naszych krajów, wymieńmy się doświadczeniami czytelniczymi, porozmawiajmy w języku polskim i ukraińskim.
Serdecznie zapraszamy ukraińskie i polskie rodziny oraz wszystkich zainteresowanych szczecinian. Wstęp wolny. Do zobaczenia!

Pomysłodawczyniami projektu i prowadzącymi klub są: Katerina Zavizhenets oraz Olga Bazelyuk, założycielki Stowarzyszenia "Mi-GRACJA".
- Akceptuję Regulamin MBP Szczecin
- Zostałem(am) poinformowany(a) o zasadach przetwarzania danych osobowych Pouczenie